Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Buduj zaangażowanie pracowników

Platforma łącząca firmową komunikację, benefity pracownicze oraz zarządzanie wszystkimi typami nieobecności w jednym miejscu, z dostępem z każdego urządzenia i aplikacji mobilnej 24/7.

O usłudze

Worksmile łączy w sobie moduły platformy wellbeingowej. Jej zadaniem jest motywowanie pracowników do dbania o zdrowie i współtworzenie dobrze zintegrowanej oraz skomunikowanej społeczności pracowników. Umożliwia organizacji skonsolidowanie całej polityki benefitowej w jednym miejscu oraz zdigitalizowanie procesu pozyskania i rezygnacji ze świadczeń i benefitów.

Worksmile jest platformą webową, dostępną przez przeglądarkę komputera czy tabletu oraz aplikacją na telefony z systemem Android i iOS. Dostarcza tym samym szybki i prosty dostęp do firmowych działań, komunikatów i benefitów – 24 h na dobę, 365 dni w roku. Platforma zbudowana jest w języku polskim oraz angielskim, posiada też tłumaczenia w 9 innych językach.

Dostępne moduły

– Moduł Employee Wellbeing – Motywuj pracowników do zdrowego trybu życia poprzez różnorodne funkcje, które daje platforma benefitowa. Daj pracownikom możliwość zbierania punktów za spalone kalorie i dbanie o swój wellbeing oraz wydawania ich na nagrody i benefity pozapłacowe przez system kafeteryjny.

– Moduł Społeczność i komunikacja – Budowanie zintegrowanej społeczności firmowej to skuteczny sposób budowania silnej kultury organizacji. Platforma benefitowa Worksmile pozwala Ci trzymać pracowników blisko firmy. Tworząc interesujący kontent, grupy oraz prowadząc atrakcyjną komunikację wewnętrzną w firmie przez portal pracowniczy Worksmile budujesz skuteczny system motywowania pracowników.

– Moduł System kafeteryjny Worksmile – Platforma online, w której możesz dodać wszystkie świadczenia i benefity dla pracowników, jakie posiadasz. Twoi pracownicy będą mogli wybrać interesujące ich benefity pozapłacowe, a ty w łatwy, scentralizowany sposób sporządzisz raporty i rozliczysz wydatki.

Korzyści

  • Zmotywowani pracownicy, zaopiekowani pod kątem zdrowia fizycznego i psychicznego
  • Sprawna firmowa komunikacja i zintegrowana społeczność pracowników
  • Cała polityka benefitowa w jednym miejscu
  • Cyfrowy proces pozyskiwania i rezygnacji ze świadczeń i benefitów.

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: