Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Rekrutuj lepiej z testami psychometrycznymi

Zatrudniaj najlepszych pracowników dzięki zastosowaniu testów osobowości. Automatyczne testy psychometryczne Staffly pomogą Ci precyzyjnie dopasować kandydatów do potrzeb stanowiska.

O usłudze

Narzędzie Staffly Job Profiler zweryfikuje kluczowe na danym stanowisku cechy osobowości, aby ułatwić Ci zatrudnianie najlepiej dopasowanych pracowników. Testy Staffly automatyzują badanie psychologicznych predyspozycji kandydata w procesie rekrutacji.

Automatyczny test psychometryczny Staffly Job Profiler to narzędzie, które wesprze Twój proces rekrutacji. Spośród dostępnych 34 kompetencji zbadasz wybrane i zweryfikujesz predyspozycje kandydata do wykonywania zadań na danym stanowisku. Poszukujesz osoby odpornej na stres? Test to zweryfikuje. A może zależy Ci na kandydacie gotowym do szybkiego tempa pracy? Nic prostszego. Dzięki Staffly sprawdzisz te i wiele innych predyspozycji w prosty sposób.

W zależności od liczby badanych cech test trwa od 5 do 10 minut. Wyniki dopasowania kandydata, prezentowane na skali procentowej (od -100% do + 100%), pomogą Ci wybrać najlepszych pracowników. Możesz także zapoznać się z wynikami poszczególnych, badanych cech.

Korzyści

  • Zwiększenie precyzji dopasowania pracownika
  • Optymalizacja pracy działów HR
  • Usprawnienie procesu rekrutacji

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: