Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Dostęp do danych na temat całego pakietu wynagrodzeń i trendów na rynku pracy

Natychmiastowy dostęp do najbardziej wszechstronnego zestawu wskaźników całkowitego wynagrodzenia w czasie rzeczywistym.

O usłudze

Ravio jest największą platformą dostarczającą w czasie rzeczywistym danych na temat całego pakietu wynagrodzeń i trendów na rynku pracy. Ravio dostarcza danych na temat podstawy wynagrodzenia, bonusu a także akcji i opcji pracowniczych oraz benefitów pozapłacowych. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do najbardziej wszechstronnego zestawu wskaźników całkowitego wynagrodzenia w czasie rzeczywistym – używanego przez 1,000+ europejskich firm technologicznych

Dlaczego Ravio?
Nawiąż współpracę z Ravio, aby wyróżnić swoją strategię wynagrodzeń dzięki najlepszym w swojej klasie narzędziom do wynagrodzeń:
– Zoptymalizuj budżet zatrudnienia – efektywnie zaalokuj budżet pomiędzy działy, kraje i poziomy doświadczenia
– Zatrudniaj talent za granicą – dowiedz się, czego potrzeba, aby skutecznie zatrudnić zespół w nowym kraju, korzystając ze wskazówek dotyczących wskaźników referencyjnych dotyczących wynagrodzeń, świadczeń i oraz akcji i opcji pracowniczych dla ponad 100 stanowisk w ponad 17 krajach europejskich.
– Dostosuj się do nadchodzących przepisów UE dotyczących przejrzystości wynagrodzeń – skoryguj luki w wynagrodzeniach pomiędzy pracownikami na tych samych stanowiskach za nim będzie za późno

Korzyści

  • Zoptymalizujesz budżet zatrudnienia
  • Zatrudnisz talenty za granicą
  • Dostosujesz się do nadchodzących przepisów UE dotyczących przejrzystości wynagrodzeń

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: