Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Zautomatyzuj wszystkie procesy HR

Dopasuj platformę do swoich potrzeb i zarządzaj wszystkimi procesami HR z jednej aplikacji – już od zgłaszania wakatów i preonboardingu

O usłudze

HRM Productive24 to kompleksowe rozwiązanie pozwalające przyspieszyć i zautomatyzować procesy HR w całym cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji, przez pre- i onboarding, oceny pracownicze, MBO i OKR, badanie kompetencji, L&D, e-teczki, zarządzanie nieobecnościami i inne procesy, aż po exit interview i offboarding.

Co wyróżnia HRM Productive24? Przede wszystkim technologia, w której stworzono rozwiązanie – Productive24 to platforma, w której aplikacje biznesowe budowane są nie przez programistów, a przez analityków biznesowych. To game changer w wytwarzaniu software’u – z Productive24 budowa dedykowanych aplikacji trwa radykalnie krócej, a budżety są wielokrotnie niższe, niż w przypadku klasycznego programowania. Dzięki platformie każda aplikacja Productive24 może być błyskawicznie dopasowana do specyficznych wymagań danej organizacji. To nowe podejście zapewnia niezrównaną elastyczność i gwarantuje bieżącą adaptację oprogramowania do zmieniających się potrzeb firmy.

Korzyści

  • Wszystkie procesy HR w jednym rozwiązaniu.
  • Ogromna elastyczność w dostosowaniu aplikacji do potrzeb danej firmy.
  • Struktura organizacji, powiadomienia, komunikator, komentarze, arkusze kalkulacyjne, statystyki, raporty i wiele więcej wbudowanych funkcji.
  • Łatwa rozbudowa i błyskawiczne wdrażanie nowych funkcji - bez udziału programistów.
  • Natywne aplikacje mobilne w standardzie.
  • Naturalna integracja z dziesiątkami aplikacji Productive24, np. do zarządzania organizacją, projektami, rozliczania delegacji, budżetowania, zarządzania umowami i innych.

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: