Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Spotkania rekrutacyjne na jedno kliknięcie

eRecruiter wyśle do Twojego kandydata e-mail i SMS z automatycznie załącznym odnośnikiem do spotkania w Microsoft Teams, a także zapisze termin rozmowy w kalendarzu rekrutowanej osoby.

O usłudze

Spotkania online od MS Teams to ułatwienie dla każdego, kto na co dzień umawia zdalne rozmowy rekrutacyjne.

Dzięki integracji z eRecruiter możliwe jest wysyłanie wiadomości e-mail i SMS do kandydata z automatycznie dodanym do niego odnośnikiem do spotkania w Microsoft Teams. eRecruiter wyśle też potwierdzenie do użytkownika, dzięki czemu spotkanie pojawi się zarówno w kalendarzu Outlook, jak i MS Teams.

Aby umożliwić korzystanie z MS Teams w eRecruiter, należy przeprowadzić integrację narzędzi. Potrzebna będzie do tego pomoc firmowego działu IT.

Korzyści

  • Przyspieszenie i ułatwienie umawiania rozmów rekrutacyjnych online – nie musisz najpierw zakładać spotkania w Teams, kopiować linku i wklejać go każdorazowo do spotkania – system zrobi to za Ciebie.
  • Praca na dobrze znanym narzędziu.
  • Wsparcie dla kandydatów - dzięki mailowym lub SMS-owym zaproszeniom na rozmowę odbiorcy otrzymują również automatyczne przypomnienia o wydarzeniu.
  • Budowanie historii działań z aplikacją kandydata - zmiany etapów i korespondencja e-mail odnotowują się w systemie.
  • Szczegółowe raporty - wykorzystanie etapu „Spotkanie” umożliwi sprawdzenie, ile takich wydarzeń odbyło się w danym miesiącu, a także kto brał w nich udział.

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: