Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Zobacz informacje o dzwoniącym kandydacie na ekranie swojego telefonu.

O usłudze

Labelcall to aplikacja mobilna, która wyświetla informacje o dzwoniącym do Ciebie kandydacie. Dzięki aplikacji Labelcall, na Twoim telefonie może wyświetlać się informacja na jakie stanowisko aplikował kandydat, jaki jest jego aktualny status rekrutacji oraz wszelkie informacje, które sam wybierzesz, aby wyświetlały się w momencie przychodzącego od kandydata połączenia. Dzięki Labellcall nie musisz tracić czasu na rozmowy z kandydatem w celu jego identyfikacji i wyszukania informacji w eRecruiter. Aplikacja pobiera i wyświetla dane przechowywane na Twoim koncie eRecruiter.

Funkcje aplikacji:

ID dzwoniącego
Aplikacja wyświetla dane dzwoniących kandydatów z systemu eRecruiter. Dzięki szczegółowym danym kandydata możesz zdecydować, czy chcesz odebrać telefon, przejść bezpośrednio do strony z CV kandydata czy po prostu pozdrowić go po imieniu. W tym samym czasie możesz zobaczyć, kto do Ciebie dzwonił, w przypadku nieodebrania połączenia.

Domyślna aplikacja do obsługi połączeń telefonicznych
Labelcall to prosta aplikacja do wybierania numerów, która umożliwia wykonywanie połączeń bezpośrednio w aplikacji. Dzięki Labelcall możesz zarządzać swoją historią połączeń i listą kontaktów. Ustaw Labelcall jako domyślną aplikację do połączeń i zastąp nieznane numery telefonów danymi, które masz w eRecruiter.

Odbierz ekran połączenia
Prosty i przejrzysty ekran odbierania połączeń, który zastępuje natywny ekran telefonu.

Historia połączeń
Labelcall przejrzyście prezentuje całą historię połączeń. Identyfikuje połączenia odebrane, nieodebrane i odrzucone.

Kontakty telefoniczne
Aplikacja Labelcall umożliwia przeglądanie wszystkich kontaktów w telefonie. Labelcall posiada również funkcję wyszukiwania kontaktów.

Ulubione kontakty
Labelcall umożliwia łatwe zarządzanie listą ulubionych kontaktów.

Obsługa dwóch kart SIM
Aplikacja obsługuje zarówno telefony single-sim, jak i dual-sim.

Wykonywanie czynności po rozmowie telefonicznej
Aplikacja umożliwia oddzwonienie do klienta, napisanie do niego wiadomości lub wyświetlenie jego danych bezpośrednio po rozmowie telefonicznej oraz możliwość zapisania notatek po zakończonym połączeniu.

Prywatność
Aplikacja Labelcall nie wykorzystuje historii połączeń do upubliczniania danych ani nie pozwala innym użytkownikom przeglądać i przeszukiwać historii. Nie sprzedajemy ani nie udostępniamy Twojej historii żadnej organizacji ani stronie trzeciej.

Podnieś jakość obsługi kandydata. Zintegruj Labellcall z eRecruiter i pobierz aplikację na swój telefon!

Korzyści

  • Skrócenie czasu rozmowy przez telefon
  • Oszczędność czasu po połączeniu
  • Włączenie karty kandydata na komputerze już przed 1 sygnałem, dzięki wtyczce Chrome

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: