Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Poznaj kompetencje kandydatów jeszcze przed pierwszą rozmową

Podejmuj szybsze, lepsze i pewniejsze decyzje dzięki tworzonym na miarę assessmentom kompetencji, które wskazują rzeczywiście najlepszych kandydatów.

O usłudze

Przestań tracić czas na przeglądanie setek zgłoszeń i rozmowy z kandydatami, którzy wyglądają dobrze tylko na papierze. Heroify zidentyfikuje dla Ciebie najlepszych kandydatów, a Ty zyskasz więcej czasu, aby lepiej ich poznać.

Aż 85% CV zawiera wyolbrzymione kwalifikacje, dlatego nie warto opierać się wyłącznie na nich, gdy selekcjonujesz kandydatów. Heroify pomoże Ci uniknąć kosztownych błędów rekrutacyjnych, bo daje wgląd w rzeczywiście posiadane umiejętności kandydatów.

Łatwo wykluczyć świetnych kandydatów, gdy CV pozwala Ci jedynie przypuszczać pewne rzeczy. Z Heroify nie musisz niczego zakładać – ocenimy obiektywnie kandydatów za Ciebie.

Twoja firma stawia na rozwój i kulturę feedbacku? Pokaż się z najlepszej strony już na samym początku! Zaproś kandydatów do testu, w którym będą mieć równe szanse szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności, a na końcu otrzymają informację zwrotną.

Korzyści

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: