Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Weź swoje rekrutacje pod lupę

Rekrutujesz przez eRecruiter? Great Digital wesprze Cię w analizie danych z raportów, zbieraniu feedbacku od kandydatów i optymalizowaniu procesów rekrutacyjnych.

O usłudze

Great Digital pomaga prowadzić bardziej efektywne procesy rekrutacyjne. Wspiera organizacje w dwóch obszarach: analizowaniu danych rekrutacyjnych oraz monitorowaniu doświadczeń kandydatów z przeprowadzonych rekrutacji. Oferuje gotowe usługi oraz szkolenia z analityki HR.

Analiza danych rekrutacyjnych

1. Ekspercka analiza danych z raportów eRecruiter

Jak zoptymalizować rekrutację na podstawie danych z eRecruiter? Eksperci Great Digital przeanalizują dane z Twoich raportów, zaproponują KPI, wskażą mocne i słabe strony procesu rekrutacji oraz zarekomendują, jakie działania wprowadzić, aby zoptymalizować „lejek” rekrutacji.

2. Szkolenie z analityki HR dla zespołu rekrutacji

Chcesz analizować dane na bieżąco i samodzielnie? Great Digital podzieli się wiedzą z Tobą i Twoim zespołem. Przekaże Wam najlepsze praktyki w analizie danych rekrutacyjnych. Podpowie, na jakie dane z eRecruiter (i nie tylko) szczególnie warto zwrócić uwagę, jak z nimi pracować i jak komunikować efekty rekrutacji biznesowi.

Przykładowe moduły szkolenia znajdziesz poniżej. Finalna liczba i zakres modułów zostanie dostosowana do potrzeb Twojego zespołu.

Sprawdź, jak może wyglądać szkolenie „Nowoczesna analityka HR, czyli jak pokazywać wartość HR dla biznesu: https://greatdigital.pl/oferty/szkolenie nowoczesna analityka HR.pdf

Badania candidate experience

1. Optymalizacja Twojego obecnego badania candidate experience

Eksperci Great Digital podpowiedzą Ci, jak doprecyzować pytania w Twojej ankiecie rekrutacyjnej. Przeanalizują zebrane dotąd dane i wskażą, jakie warto wprowadzić zmiany w Twoich procesach rekrutacyjnych.

2. Zaprojektowanie i wdrożenie badania candidate experience

Możesz zamówić także badanie candidate experience szyte na miarę. Eksperci Great Digital kompleksowo je zaprojektują: ułożą pytania, przygotują komunikację i przeanalizują dane od kandydatów.

Sprawdź, jak może wyglądać praca nad przygotowaniem badania candidate experience w Twojej organizacji: https://greatdigital.pl/oferty/Twoje badanie CX.pdf

Korzyści

  • Efektywne rekrutacje
  • Pozytywny candidate experience
  • Kompetentny zespół rekrutacyjny, gotowy samodzielnie przeprowadzać analizy HR
  • Eksperckie wsparcie w procesach rekrutacyjnych

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: