Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Wdrażaj do pracy skuteczniej

Gamfi Onboarding to aplikacja do kompleksowego i zautomatyzowanego onboardingu pracowników. Pomoże Ci szybko doprowadzić nowo zatrudnioną osobę do stanu pełnej efektywności w pracy.

O usłudze

Aplikacja Gamfi Onboarding obsługuje proces onboardingu od decyzji o zatrudnieniu do momentu uzyskania pełnej efektywności przez nowo zatrudnioną osobę. Integracja z eRecruiter pozwala uruchamiać ten proces bezobsługowo.

Aplikacja dzieli proces wdrożenia na sekwencję mikroprocesów, umożliwiając dopasowanie narzędzia do specyfiki firmy. Gamfi Onboarding automatyzuje i usprawnia pracę wszystkich ról zaangażowanych w proces wdrożenia – od HR i kadr przez IT, administrację, BHP aż po menedżerów.

Rozwiązanie obejmuje etap pre-onboardingu i przygotowań do zatrudnienia, welcome day (week), wdrożenia teoretycznego i praktycznego. Twoja firma może wdrożyć całościowe rozwiązanie bądź wybrać jeden z obszarów. Zastosowane w aplikacji zaawansowane mechanizmy automatyzacji i grywalizacji zwiększają motywację pracowników, przekładając się na sprawniejsze i bardziej efektywne przejście przez nich całego procesu. Wdrożenie Gamfi Onboarding wniesie mierzalną wartość do Twojej organizacji.

Korzyści

  • Krótszy proces wdrożenia - nawet o 21% w stosunku do tradycyjnego onboardingu
  • Oszczędność do 40% czasu menedżerów i zespołów HR zaangażowanych we wdrożenie
  • O 15% mniejsze koszty wdrożenia pracownika
  • 71% większe zaangażowanie pracowników
  • Ustrukturyzowany i poukładany w czasie proces onboardingowy
  • Gotowe szablony ścieżek onboardingowych oraz możliwość ułożenia własnych procesów (np. związanych z danym stanowiskiem, rolą lub działem w firmie)

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: