Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Rekrutuj z chatbotem

Pozwól kandydatom aplikować poprzez rozmowę z chatbotem.

O usłudze

Inteligentny chatbot rekrutacyjny HireBot od Emplocity to idealne wsparcie działu HR w pierwszych etapach procesu rekrutacji oraz narzędzie do nowoczesnego Employer Brandingu.

Przede wszystkim HireBot oszczędza czas rekruterów na pierwszych etapach rekrutacji. Kandydat odpowiada na serię uprzednio przygotowanych pytań, rozwiązuje dedykowany test oraz może sam zadawać ważne dla niego pytania. Na podstawie pozyskanych informacji HireBot dopasowuje kandydata do oferty oraz procesuje jego aplikację w systemie eRecruiter. Dzięki zastosowaniu naszej autorskiej technologii konwersacyjnej, sztucznej inteligencji oraz przetwarzaniu języka naturalnego, doświadczenie rekrutacyjne kandydata jest płynne i empatyczne.

HireBot może być rozszerzony o moduły preboardingu i onboardingu. Dzięki nim po pozytywnej decyzji rekrutera, HireBot może kontynuować konwersację z kandydatem, uzgodnić formę zatrudnienia, umówić spotkanie na podpisanie umowy oraz udostępnić pakiet niezbędnych informacji. Po zatrudnieniu może kontynuować proces wdrażania pracownika do nowego miejsca pracy: przeszkolić go z procedur firmowych i zakresu obowiązków, sprawdzić nabytą wiedzę, umówić na spotkania zapoznawcze, odpowiedzieć na typowe pytania oraz przeprowadzić ankietę nt. wrażeń z procesu rekrutacji i wdrażania. Wszystko w prostej i komunikatywnej formie zbliżonej do komunikatora, dostępnego zarówno na komputerze jak i smartfonie. Możliwa jest również integracja z popularnymi systemami firmowej komunikacji wewnętrznej.

Korzyści

  • Wstępna selekcja kandydatów do pracy
  • Lepsze dopasowanie kandydatów do oferty
  • Płynne, konwersacyjne doświadczenie rekrutacyjne
  • Integracja z systemem eRecruiter
  • Bezpieczeństwo danych i zgodność z RODO
  • Oszczędność czasu Twojego zespołu
  • Dostępność dla Kandydata 24/7

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: