Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Usprawnij pracę - swoją i pracowników

Automatyzuj procesy biznesowe i komunikacyjne – już od preonboardingu. Emplo wesprze Cię w trzech obszarach: digitalizacji procesów, komunikacji wewnętrznej i zarządzaniu efektywnością.

O usłudze

Zgromadź wszystkie potrzebne narzędzia na jednej platformie. Poznaj emplo – aplikację, która oferuje wybór funkcjonalności z 3 obszarów: digitalizacji procesów, komunikacji wewnętrznej oraz zarządzania efektywnością.

Modułowa budowa to jedna z największych zalet systemu. Zaprojektuj przestrzeń dopasowaną do potrzeb Twojej organizacji, a doświadczony zespół emplo pomoże Ci wybrać odpowiednie moduły!

emplo umożliwia tworzenie nawet wieloetapowych procesów, dzięki czemu wspiera użytkowników na każdym etapie kariery – już od momentu pre-boardingu. Pomaga wdrożyć nowego pracownika. Skraca również czas potrzebny na wykonywanie codziennych zadań, np. na przesyłanie wniosków, przekazywanie informacji czy wiedzy firmowej. Wszystko to znajdziesz w bezpiecznej przestrzeni dostępnej z dowolnego miejsca na świecie, tylko dla osób zatrudnionych.

Sprawdź, co możesz znaleźć na swojej platformie:

  • rozwiązania poprawiające komunikację – aktualności firmowe, profile pracowników, grupy dyskusyjne, kudos, wydarzenia,
  • narzędzia do ewaluacji pracownika – ocenę okresową, kompetencji, celów czy Instant Feedback,
  • systemy digitalizujące procesy przesyłania wniosków firmowych, zgłaszania nieobecności, przeprowadzania ankiet pracowniczych, preboardingu, onboardingu czy zgłoszeń sygnalistów,
  • instrumenty Learning & Development – bazę i testy wiedzy, e-learning, umiejętności, kompetencje.

Aplikacja obsługiwana jest na wszystkich urządzeniach – sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w firmie produkcyjnej czy sieci gastronomicznej. O skuteczności emplo przekonały się już tysiące użytkowników z ponad 100 firm.

Korzyści

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: