Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Znajdź najlepszych kandydatów IT

Rekrutuj kandydatów IT z największym potencjałem poprzez grywalizację.

O usłudze

Rekrutuj kandydatów IT z największym potencjałem poprzez grywalizację!

Platforma CodeStrikes selekcjonuje kandydatów z największym potencjałem i zaangażowaniem, znacznie redukując czas procesu oraz dostarcza najwyższy poziom candidate experience

Uwolnij prawdziwy potencjał kandydatów poprzez grywalizację

W procesie rekrutacji wszyscy kandydaci rywalizują bezpośrednio ze sobą: tworząc algorytmy, a następnie obserwując, jak zachowują się one w prawdziwym scenariuszu gry 3D. Taka forma redukuje stres, koncentruje się na potencjale oraz zaangażowaniu. Ponadto, kandydaci sami podnoszą poprzeczkę i muszą szybko reagować na zmieniające się wymagania.

Skracaj czas procesu rekrutacji

Proces rekrutacji nie wymaga dodatkowych spotkań z kandydatami. Zaproszenia wysyłane są automatycznie, kandydaci logują się do platformy i wykonują swoje zadanie. Platforma CodeStrikes analizuje jakość kodu algorytmów kandydatów i dostarcza rekruterom szczegółowe raporty.

Candidate experience

Zamiast zadawać dziesiątki pytań, brać udział w sesjach live coding, kandydaci grają w grę i udowadniają swoje umiejętności programistyczne. Taki proces wzmacnia markę pracodawcy i sprawia, że nawet odrzuceni kandydaci chcą w przyszłości ponownie aplikować i polecać firmę innym.

Korzyści

  • Skrócenie procesu rekrutacji
  • Dbałość o candidate experience

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: