Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Zleć selekcję kandydatów voicebotowi

HR Voicebot od Apifoniki wesprze Cię w selekcji kandydatów do pracy. Zadzwoni do nich po otrzymaniu ICH aplikacji i zada im kluczowe pytania. Raport z rozmowy zapisze się w systemie eRecruiter w postaci tagów i notatek.

O usłudze

HR Voicebot to rozwiązanie, które ułatwia rekruterom etap selekcji kandydatów. Voicebot dzwoni do kandydatów maksymalnie 5 minut po tym, jak zaaplikują na ofertę pracy. Naturalnym głosem zadaje wcześniej przygotowane pytania, dopasowane do procesu rekrutacyjnego. Następnie uzupełnia profil kandydata o uzyskane od niego dane. Pełen raport z rozmowy zapisuje się w systemie eRecruiter w postaci tagów i notatek.

Dodatkowo voicebot zmienia etapy procesu rekrutacji. Dzięki jego wsparciu możesz pominąć etap przeglądania CV i sortowania aplikacji i od razu skontaktować się z najbardziej obiecującymi kandydatami.

Apifonica, twórca HR Voicebota, to oparta na chmurze platforma do wielokanałowej komunikacji. Pozwala zautomatyzować najróżniejsze procesy biznesowe.

Korzyści

  • Mniejsze koszty rekrutacji - w porównaniu z tradycyjnym kontaktem z kandydatem proces trwa krócej, przez co generuje oszczędności.
  • Sprawniejszy proces rekrutacji - Twoje rekrutacje przyspieszą nawet o 76%, a rekruterzy zyskają na efektywności.
  • Pozytywny candidate experience - HR Voicebot nie pozostawia bez odpowiedzi żadnego kandydata.
  • Krótszy formularz aplikacyjny - liczba pytań zmaleje, bo o kluczowe informacje zapyta bot.

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: