SPRAWDZAJ KANDYDATÓW W GRZE REKRUTACYJNEJ

Badaj zachowania, kompetencje i potencjał kandydatów. Zapraszaj ich do gry symulującej typowy dzień pracy na przyszłym stanowisku.

Sprawdzaj kandydatów w grze rekrutacyjnej

Badaj zachowania, kompetencje i potencjał kandydatów. Zapraszaj ich do gry symulującej typowy dzień pracy na przyszłym stanowisku.

O usłudze

313c to gra rekrutacyjna, w której badasz kompetencje i potencjał przyszłych pracowników. Jednym kliknięciem wybierasz konkretne procesy rekrutacyjne, a Twoi  kandydaci automatycznie otrzymują zaproszenia do gry rekrutacyjnej online.

Gra bada zachowania składające się na kluczowe kompetencje i potencjał niezbędne do skutecznej pracy na danym stanowisku. Zebrane dane są analizowane przez AI i stają się podstawą rankingu kandydatów, w którym możesz sprawdzić talenty i umiejętności swoich potencjalnych pracowników. Dzięki temu jesteś w stanie podjąć trafną decyzję selekcyjną i znacząco przyspieszyć cały proces rekrutacyjny.

Fabuła gry jest stworzona tak, aby zapewnić kandydatom poczucie zanurzenia w realistycznej wizji pracy. Dzięki temu już na etapie rekrutacji poznają oni specyfikę zadań na danym stanowisku i podejmują bardziej świadomą decyzję o dalszym udziale w procesie. Jednocześnie gra wzmacnia pozytywny wizerunek pracodawcy i może pełnić rolę narzędzia pre-onboardingowego.

Pomiar zachowań pozwala sprawiedliwie i bez uprzedzeń ocenić przyszłą skuteczność kandydata.

Korzyści

  • Szybszy i efektywniejszy proces rekrutacyjny
  • Nowi pracownicy bardziej świadomi przyjmowanej roli i obowiązków
  • Zagospodarowanie okresu pre-onboardingu
  • Wzmocnienie wizerunku pracodawcy

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: