Interesuje Cię ta usługa?
Daj nam sygnał!

Zbieraj wartościowy feedback z rekrutacji

Twoi kandydaci otrzymają angażującą ankietę z oceną rekrutacji, a Ty atrakcyjnie podane wyniki, które pozwolą Ci jeszcze lepiej pozyskiwać zawodowe talenty.

O usłudze

Jeden klik – tyle wystarczy, aby do wszystkich lub wybranych kandydatów trafiła ankieta z oceną Twojej rekrutacji. Tyle również dzieli Cię od uzyskania wglądu w poziom satysfakcji osób ubiegających się o pracę w Twojej firmie. Dzięki integracji systemu eRecruiter i aplikacji Webankieta wiadomość z pytaniami na temat przebiegu rekrutacji zostanie wysłana na adresy e-mail kandydatów automatycznie.

Wszystko to bez konieczności samodzielnego tworzenia ankiety candidate experience – możesz skorzystać z gotowego, edytowalnego wzoru badania. Narzędzie wygeneruje dla Ciebie także czytelne, gotowe do przedstawienia zarządowi, raporty. Uzyskasz cenny feedback i możliwość, by skupić się na tym, co najważniejsze: usprawnianiu swoich procesów rekrutacyjnych na podstawie rzetelnych danych.

Webankieta to platforma, której zaufały największe polskie marki. Możesz mieć pewność, że ankiety candidate experience, które trafią do Twoich kandydatów, zostały stworzone przez zespół doświadczonych ekspertów. Od lat wspieramy firmy w staraniach o usprawnienie procesów rekrutacji i wzrost satysfakcji pracowników.

Korzyści

  • Oszczędność czasu - ankieta wysyłana jest do kandydata automatycznie, tuż po zakończonym procesie rekrutacyjnym.
  • Usprawnienie pracy - korzystasz z gotowych, edytowalnych szablonów ankiet.
  • Optymalizacja procesu rekrutacyjnego - zyskujesz rzetelne dane, dzięki którym możesz rekrutować coraz skuteczniej.
  • Pozytywny candidate experience - Twoi kandydaci mają poczucie, że ich perspektywa jest dla Ciebie cenna.

Masz ciekawy produkt?
Włącz go do ekosystemu HR Marketplace.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Super, lubimy na nie odpowiadać

Bądź na bieżąco z rynkiem HR Tech: